دوره های آموزشی

فروش رول دودی 3M

ساعت

خوش آمدید

جواب سوالات متداول ج 10

آیا خوابگاه هم دارید؟

جواب - خیر . به چند دلیل خوابگاه رایگان ارائه نمی کنیم :

 • شهر تهران در همه فصول سال شلوغ است و مراجعه کننده بسیار دارد. از قبیل دانشجویان ، کارگران فصلی ، همراهانی که بیمارشان را برای معالجه به تهران آورده اند و غیره .... بنابراین هیچ مهمانپذیری به هیچکس حتی یک آموزشگاه تخفیف کلی نمی دهد زیرا از بابت داشتن مشتریان فراوان مطمئن است.
 • اگر خوابگاه رایگان بدهیم بهرصورت باید همه یا بخش اعظم هزینه خوابگاه را به مبلغ شهریه هنرجو اضافه کنیم که در اینصورت کمکی به هنرجو نکرده ایم.
 • اگر در یک آگهی دیگر به شما وعده خوابگاه رایگان داده شده بدانید که شما را بصورت رایگان به یک هتل چند ستاره معرفی نخواهند کرد بلکه شما را به خوابگاهی درجه سه یا چهار را معرفی می کنند که برایتان قابل تحمل نیست !!! اگر قبول کنید باید مدتی عذاب بکشید و اگر قبول نکنید هم ندانسته پول آن خوابگاه درجه سه را همراه با شهریه تان پرداخته اید هم باید بروید و پس از کلی جستجو هزینه یک خوابگاه خوب را به قیمت کامل و البته از جیب خودتان بپردازید. یعنی از دو طرف ضرر داده اید.
 • هر کسی سلیقه و عقیده و شریط مالی خاص خود را دارد. هنرجویی داشته ایم که فقط تحمل اقامت در یک اتاق اختصاصی یک تخته را داشته و بالطبع هزینه بالای آنرا هم پذیرفته و کسانی هم بوده اند که اتاق شش یا هشت تخته و ارزان قیمت را انتخاب کرده اند.
 • اگر قرار است اول یا آخر هزینه مهمان پذیر از جیب هنرجو هزینه شود پس بهتر است لااقل به شخصیت و حق انتخاب او احترام بگذاریم و تا در مهمان پذیری که خودش انتخاب کرده و می پسندد ، اسکان یابد.

شما در رابطه با خوابگاه چه کمکی می توانید به هنرجویان تان بکنید ؟ جواب

بازگشت به صفحه قبل

  جستجو وب سایت سیگنال سیستم

  دانستنیها

  آمارگیر

  کليه حقوق اين سايت متعلق به سیگنال سیستم بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است