دوره های آموزشی

فروش رول دودی 3M

ساعت

خوش آمدید

جواب سوالات متداول ج 11

شما در رابطه با خوابگاه چه کمکی می توانید به هنرجویان تان بکنید ؟

جواب - اکثر هنرجویانی که برای آموزش به تهران می آیند به محل اسکان نیاز دارند. محلی که قیمت آن گران نباشد و از طرف دیگر دارای امکانات رفاهی مناسب و از همه مهمتر دارای امنیت باشد.
توصیه اول ما به شما اینست که حتی المقدور در منزل فامیل و دوستان و آشنایان تان اقامت کنید. زیرا از نظر مالی مبلغ قابل توجهی به نفع تان خواهد بود.
اما اگر این امکان برایتان فراهم نشد ما می توانیم آدرس و تلفن چندین مهمان پذیر را به شما معرفی کنیم تا از آنها بازدید کنید و هرکدام که بهتر بود را به سلیقه خودتان انتخاب کنید. به این ترتیب در روز ورودتان به تهران و با وجود خستگی راه دیگر لازم نیست نگران پیدا کردن محل اقامت باشید و مقدار زیادی در وقت و انرژی شما صرفه جویی می شود. 
این مهمان پذیرها به نسبت قیمتی که می گیرند دارای امکانات مطلوبی هستند. به لحاظ نزدیکی به محل آموزش یا نزدیکی به اولین ایستگاه مترو هم دارای مزیت هستند و رفت و آمدتان آسان است. هنرجویان دوره های قبل این مهمان پذیرها را جستجو و پیدا کرده اند و در آنها اقامت داشته اند.
امکاناتی که در یک مهمانپذیر متوسط در تهران به شما ارائه می گردد شامل  تلویزیون ، یخچال ، حمام ، آشپزخانه ، ماشین لباسشوئی بصورت اشتراکی و یک کمد اختصاصی (قفل دار) میباشد.
امروزه اغلب مهمانپذیرها سعی می کنند خدمات اینترنت مجانی هم به مشتریان شان بدهند.

جستجو وب سایت سیگنال سیستم

دانستنیها

آمارگیر

کليه حقوق اين سايت متعلق به سیگنال سیستم بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است