دوره های آموزشی

ساعت

خوش آمدید

اقامت هنرجویان در تهران

اقامت هنرجویان در تهران


آموزشگاه سیگنال سیستم جهت ارائه خدمات بهتر ، آن دسته از هنرجویانی که در طول مدت آموزش نیازمند محل اسکان می باشند ، را به اماکن اقامتی مناسب معرفی میکند. این اماکن حتی المقدور دارای قیمت های ارزانتری هستند و به نسبت قیمت خود به ساکنین خدمات رسانی می کنند . مهمان پذیرهایی که از طرف آموزشگاه به هنرجویان معرفی میشوند در نزدیکی ایـسـتگاه مـتـرو یا خـط اتوبوس شـهـری واقع شـده و جابجـائی برای هـنـرجـویـان بـه آسـانی صورت می گیرد. اتاق های خوابگاه اشتراکی است و قرارداد اجاره بصورت ماهیانه بسته میشود. قیمت اجاره تخت در سال 1400 تقریبا به شرح زیر است:

4 تخته ، ماهیانه 490000 تومان

6 تخته ، ماهیانه 470000 تومان

8 تخته ، ماهیانه 450000 تومان

باتوجه به اینکه حق انتخاب به عهده شما می باشد ، درصورتیکه امکانات و محیط یک خوابگاه با سلیقه و طبع شما سازگار نیست می توانید با صرف هزینه بیشتر به خوابگاه بهتری مراجعه نمائید و قرارداد ببندید. قیمت های فوق قیمت یک خوابگاه خوب در تهران است. اگر یک خوابگاه امکانات بیشتر و وسایل و تجهیزات بهتری برای مهمانان خود فراهم کرده باشد ، طبعا قیمت بالاتری هم طلب خواهد کرد.

ضمنا به اطلاع شما میرسانم که در حال حاضر اکثر مهمان پذیر های تهران مایل به اجاره یک ماهه هستند و فقط معدودی از آنها بصورت روزانه و هفتگی اجاره میدهند. این بدان معنی است که ، اگر دوره آموزشی شما مثلا 45 روز بطول بیانجامد شما باید قرارداد دو ماهه ببندید و نتیجتا 15 روز اضافه هزینه کنید. توجه نمائید که قیمت ها و شرایط فوق مربوط به فروردین ماه 1400 میباشد.*******

جستجو وب سایت سیگنال سیستم

..:: کارآموزان سیگنال سیستم ::..

دانستنیها

آمارگیر

کليه حقوق اين سايت متعلق به سیگنال سیستم بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است