دوره های آموزشی

فروش رول دودی 3M

ساعت

خوش آمدید

در باره ما

آموزشگاه سیگنال سیستم در بهمن ماه سال هشتاد و سه شمسی با توکل به خداوند منان و با انگیزه صادقانه آموزش و نوآوری عملا شروع به فعالیت نمود و خوشبختانه طی مدت کوتاهی به اهداف مذکور دست یافت.
هدف ما توسعه و بسط آموزش های فنی و حرفه ای بویژه در زمینه  مشاغل مرتبط با صنعت خودرو سازی است که نتیجه آن تا به امروز آموزش و پرورش تعداد زیادی جوانان جویای کار از تمامی استان های این مرزو بوم می باشد.
نیت صادقانه ما و دوری از تبلیغات کاذبی همچون دادن وام و مدرک از طرف سازمان فنی و حرفه ای ، موجب جلب توجه بسیاری از علاقمندان گردیده است . این هنرجویان در هر سن و با هر مدرک تحصیلی میتوانند پس از یادگیری حرفه مورد نظرشان و با همت و تلاش خود به درآمدی حلال دست یافته و صاحب یک پیشه آبرومند شوند.
آموزشگاه سیگنال سیستم هنرجویان خود را بصورت کلاسی و تئوری محض آموزش نمیدهد بلکه نحوه آموزش ما بصورت کاملا حرفه ای میباشد و هنرجویان باید کلیه مراحل آموزش خود ، اعم از تئوری و عملی را در محیط کار و در شرایط واقعی فراگیرند . بهمین دلیل آموزش هنرجویان بصورت خصوصی (تک نفره) و یا نیمه خصوصی (حداکثر سه نفره) برگزار میشود.
ما این حق را برای همه هنرجویان قائل هستیم که درصورت تمایل بتوانند نحوه بیان ، کیفیت آموزش ، امکانات آموزشی و برنامه درسی ما را با دیگر آموزشگاه ها مقایسه نمایند.   
لذا اولین جلسه آموزش در همه دوره ها رایگان بوده و شما می توانید پس از آن و با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمائید. ما از مقایسه شدن با سایر آموزشگاه ها با کمال میل استقبال می کنیم .
پس از پایان دوره همکاری ما با شما آغاز میگردد و شما می توانید از سایر خدمات ما بهره ببرید.
بعنوان نمونه از شما بمدت نامحدود پشتیبانی فنی بعمل خواهد آمد و در صورت برخورد بهرگونه مشکل فنی میتوانید با شماره تلفن های واحد فنی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده شود.
این آموزشگاه به هنرجویانی که مایل به اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر باشند کمک میکند تا نمایندگی مجاز و کد معتبر اخذ نمایند . در ضمن اخذ نمایندگی منوط به داشتن کلیه شرایط از جانب هنرجویان و احراز صلاحیت وی از جانب شرکت های مربوطه میباشد .
همچنین شما میتوانید پس از پایان دوره کلیه مایحتاج خود را اعم از دزدگیر ، سیستم و وسایل جانبی مربوطه  و نیز کلیه اجناس مربوط به شیشه اتومبیل را به ما سفارش داده تا در اسرع وقت به آدرس شما ارسال نمائیم . برای آگاهی از لیست قیمت و  نحوه سفارش اجناس لطفا اینجا را کلیک نمائید .

آموزشگاه سیگنال سیستم برگزار کننده دوره های زیر می باشد :

1 – آموزش دزدگیر اتومبیل

2 – آموزش دزدگیر اماکن

3 – آموزش سیستم صوتی و تصویری اتومبیل

4 – آموزش نصب شیشه و آئینه اتومبیل

5 – آموزش نصب و تعمیر بالابر برقی اتومبیل و تبدیل دستی به برقی

انشاله و با یاری خدا درآینده نزدیک دوره های جدید و متنوع دیگری را هم به هنرجویان گرامی معرفی خواهیم کرد.
لطفا برای آگاهی از مدت زمان و شرایط ثبت نام در دوره های آموزشی ، اینجا را کلیک نمائید .
قابل ذکر است این آموزشگاه برای رفاه حال هنرجویان شهرستانی مهمانپذیرهایی راحت ، کم هزینه و نزدیک به محل آموزش را به ایشان معرفی مینماید تا از نگرانی و سرگردانی این عزیزان جلوگیری نماید. شما میتوانید قبل از حرکت هماهنگی های لازم جهت رزرو جا را تلفنی انجام بدهید .

*******
دوره های آموزشی
در
آموزشگاه سیگنال سیستم

آموزش نصب دزدگیر ماشین
آموزش نصب سیستم صوتی اتومبیل
آموزش نصب شیشه اتومبیل
آموزش ترمیم شیشه اتومبیل
آموزش شیشه بالابر برقی خودرو
آموزش دودی کردن شیشه ماشین


 

جستجو وب سایت سیگنال سیستم

دانستنیها

آمارگیر

کليه حقوق اين سايت متعلق به سیگنال سیستم بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است